Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pontosan meddig lehet leadni...

Pontosan meddig lehet leadni a 2010/2011-es felsőoktatási jelentkezési lapot?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy 15.-e, de pl 15,-én még meg lehet tenni?
2011. febr. 10. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
A határidő február 15. napja, 24 óra 0 perc.
2011. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy 24 óra, maradjunk inkább annyiban, hogy 23:59.
2011. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem én találtam ki, hogy 24 óra, hanem felvi.hu-n ezt írták.
2011. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

elektronikusan 23.59.59-ig, bár ahogy szűkül az idő úgynő a szerver leterheltsége és előfordulhat hogy akár egyáltalán nem lesz elérhető a honlap. Amúgy igazgatónk mondott lyasmit hogy állítólag tavaly 2 órával tovább lehetett jelentkezni mert 2 órán át le volt állva a szerver és a kiesett időt így pótolák.

Ha papíron adod be, akkor 15.-én fel kell adnod, tehát addig adhatod fel amíg nyitva van a posta :D Lényeg hogy a bélyegzőn feb.15. legyen.

2011. febr. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tavaly nem +2 óra volt, annál jóval több, talán 1 egész nap (éjfél és kettő között senki nem ül a felvi.hu előtt, hogy nézze, mikor indul be :D).

Tehát ha tényleg leáll a rendszer, nem kell izgulni, mert akkor lesz még rá idő.

2011. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!