Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha van iskolalátogatásim a...

Ha van iskolalátogatásim a 2010/2011-es tanévre, amit 2010. szept.1-én nyomtattak, az érvényes lesz idén nyáron a diákmunkához?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Remek kérdés. A gond ott van, hogy azon szerepelni kell a kiállítás okának is. Ha még van tanulói jogviszonyod, akkor kérj egy másikat. Minden más esetben azt hiszem nem lenne törvényes azt felhasználni.
2011. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen iskolába jársz. Ha középiskolába, akkor igen. Ha felsőoktatásba, akkor nem, mert ott félévente kell kérni. Egyébként én úgy tapasztaltam, mindegy mihez kéred ki. Nekem max egyszer kérdezték meg, azt is csak gimiben, iskolaszövetkezetek sose nézték. Egyetemen sose kérdezik meg, mihez kell.
2011. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

középsulis vagyok, ez áll rajta:

"Ezt az igazolást segélykérelemhez diákmunkához egyéb célra* állítottam ki a tanuló/gondviselő kérésére.

*nem kívánt rész törlendő"

2011. jún. 15. 23:09
 4/5 anonim ***** válasza:
S oda jársz még egyáltalán???? Vagy lógtál egész éven?
2011. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, oda jártam, most megyek 12-be (5 éves a suli)
2011. jún. 26. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!