Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elvesztettem az OM kártyámat,...

Elvesztettem az OM kártyámat, SOS hol máshol találhatnám meg a számot? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
Megnéztem már érettségin, nyelvvizsgán, egyiken sem találtam. Most a szakközépiskolai bizonyítványomon találtam egy számot, ami esetleg az lehet...szóval a 3. oldalon, a nevem van legfölül, alatta, hogy szakközépiskolai tanuló, és utána egy 11 jegyű szám. Légyszi, akinek megvan a bizonyítvána és az OM kártyája is, hasonlítsa össze, hogy egyezik-e ez a két szám. És ha tudtok, adjatok ötleteket, hogy hol találhatnám még meg. Nagyon köszönöm!!
2011. febr. 11. 08:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha 7-tel kezdődik és (asszem) 11 jegyű, akkor az az.
2011. febr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, 7-tel kezdődik, és 11 jegyű, csak nem szeretném, hogy emiatt ne legyen érvényes a jelentkezésem...Írjatok még légyszi!! :)) Köszi mindenkitől
2011. febr. 11. 08:21
 3/17 anonim ***** válasza:
Elvileg azaz, de pl. a középiskolás diákigazolványodon is ugyanaz a szám van.
2011. febr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A diákomon nincs rajta, csak a diákigazolvány-számom...
2011. febr. 11. 08:47
 5/17 anonim ***** válasza:
Az lesz az a szám, amit keresel. Nem szoktak más 11 jegyű azonosítót használni.
2011. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :))
2011. febr. 11. 09:12
 7/17 anonim válasza:
benne van a naplóba is a jegyeidnél
2011. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia,elővettem az érettségi bizimet és megnéztem:nekem a nevem felett,az iskola neve alatt van OM azonosító és csak 6 jegyű.
2011. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Középiskolás diákigazolvány szám=OM azonosító...

Nekem titkárságon mondták amikor jelentzetem az érettségire. Fucking Unbelievable:D

2011. febr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A napló nem lesz jó, mert júniusban végeztem, nem vettek fel, és azért jelentkezem újra...a suli nevénél lévő 6 jegyű kód az a suli OM kódja, de van egy 11 jegyű, ami meg a sajátom...azt keresem...
2011. febr. 11. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!