Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi.hu-n jelentkeznék....

Felvi.hu-n jelentkeznék. Lenne egy-két kérdésem. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Szóval az a kérdés hogy többlet pontként technikusit jelölnék meg, de még nincs meg a technikusiról a papirom, majd csak májusba vizsgázok belőle.

Akkor mi a teendő? Mert az érettséginél ott volt hogy még fogok érettségizni -pedig már van. Valami ilyet kerestem a technikusinál de nem találtam. Mi a teendő? írjam be hogy milyen technikusim lesz?! vagy hagyjam üresen?

Köszi


2011. febr. 11. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami még nincs meg, azt nem kell megjelölni, hanem majd hiánypótlásként beküldeni.
2011. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem. köszi
2011. febr. 11. 16:08
 3/3 anonim válasza:

Nekem dettó ugyanez volt az érettségivel. Pontosan már nem emlékszem hogy működik, de egyszer asszem lezárják, és valamikor késő tavasszal lehet hiánypótolni.

Az előttem szóló jól mondta, ami nincs, azt nem tudod beírni. Majd beírod, és csatolod a másolatot hiánypótlási időszakban. De ha most be tudod jelölni, akkor jelöld, és majd valamikor június környékén meg szkennelsz nekik egy eredményt, hogy boldogok legyenek :)

Remélem segítettünk...

2011. febr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!