Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megkapom így a 20 pont többlet...

Megkapom így a 20 pont többletpontot? Ha igen akkor hol tudom ezt a E-felvin bejelölni? (további infó lent)

Figyelt kérdés
Olyan gondolom lenne hogy mi 3-an vagyunk testvérek és egyik tesóm asztmás szóval fogyatékkal elő és így emelt családit kapunk. Ez elvileg 20 pont . De nem tudom hogy E-felvin ez milyen kategóriai többletpontnak számít ez ha egyáltalán az.
2011. febr. 12. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az asztma mióta számít fogyatékosságnak?
2011. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak akkor kapod a többlet pontot, ha te vagy fogyatékos?
2011. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kapsz plusz pontot, ha ezek miatt jár neked rendszeres gyermekvédelmi támogatás, ezt igényletétek és meg is szoktad kapni. Ha így van, akkor ezt igazolnod kell, e-felvin feltöltöd a papírokat és bejelölöd hogy hátrányos helyzetű vagy. Ha nem kaptál eddig ilyen támogatást, akkor sajnos nem jár a pluszpont.
2011. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fogyatékkal élő az 50 pontot ér, vagy talán már csak 40-et. Akkor jár, ha te vagy fogyatékkal élő, és konkrétan mozgássérült vagy, látássérült, hallássérült... hidd el, ha csak asthmás volnék meg autoimmunbeteg, nekem sem járna.
2011. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el ezt.


[link]

2011. febr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az én macskám meg sántít a bal első lábára. jár érte plussz pont? :-|
2011. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Hogy ezért jár pluszpont? Már nem azért, de ha még Te lennél asztmás, akkor sem érdemelnél pluszpontot. Az teljesen rendben van, hogy emelt családit kaptok, mert az egy pénzbeli támogatás. De miért kéne könnyebben bekerülni az egyetemre egy ilyen dolog miatt? Szerintem oda csak a tudás számít...
2011. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!