Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetek-e rendőr, ha matekból...

Lehetek-e rendőr, ha matekból nincs érettségim? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A tanárom elküldött,hogy vizsgáljanak meg,mert szerinte diszkalkuliás vagyok.Megvizsgáltak,és állítólag semmi bajom.Csak max. lusta vagyok tanulni meg nem gyakorlok.Igen tudom én hibám:D.. De rendőr szeretnék lenni,és nem tudom,hogy felvennének-e úgy,hogy nincs érettségim matekból.Olvastam a feltételek között,hogy egészségesnek kell lenni.De ugyanakkor azt is olvastam,hogy a diszkalkulika az nem betegség.Tanácstalan vagyok.

Előre is köszönöm a válaszokat ^^

17/l


2011. febr. 15. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
ha nem mentettek fel matekból, akkor kell matek érettségit is tenni az érettségihez, szóval nincs olyan, hogy csak matek érettségim nincs, de töri meg magyar van - vagy van érettségid, vagy nincs. Szóval ha rendőrségre követelmény az érettségi (amit én nem tudok, de te biztos megnézted), akkor matekból is meg kell szerezned legalább a 2est, hogy felvegyenek.
2011. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha matekból nincs érettségid, akkor alapvetően nincs érettségid. Csak akkor hagyható el a matek, ha arról papírod van, hogy diszes vagy.


Egyébként meg a kettes matek érettségit minden félhülye is meg tudja csinálni, úgyhogy gondolom neked is menne.

2011. febr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Attól, hogy lusta vagy matekot tanulni, még nem vagy diszkalkuliás. Én a magyart és a történelmet nem szeretem, mégsem vizsgáltatom magamat diszlexiára, meg diszhisztoriára.
2011. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne legyél rendőr
2011. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt egy osztálytársam, aki szintén diszkalkuliagyanús volt, de a vizsgálaton azt mondták, nem az. Még ő is le tudott érettségizni matekból.

Kérdező, ha félsz az érettségitől, akkor felkészülhetsz magántanárral. Ha nagyon félsz, akkor még egy évet szánj rá!

2011. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Neme sincs matekból érettségim.Én anno irtunk egy levelet a dirinőnek,s ő megadta a felmentést.S nekem kellett más tantárgyból érettségizni helyette..Ezért érettségiztem anno kémiából ÉS infoból. De most megnéztem a felvi.hu oldalon és a RTF-re nem is kell matek érettségi.

Azt azonban ne felejtsd el ha megpróbáltad akár már egyszer is a matek érettégit akkor már nem folyamodhatsz felmentésért..

2011. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Tanulj, ne a kiskapukat keresd rendőrként sem.
2011. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó elötti vagyok. Én a 4évből 3évig jártam külön tanárhoz. Még igy se sikerült volna a matek érettségim. S azért csak 3ig,mert utolsó évben már megkaptam a felmentést,csak órán kellett ottlennem és jegyzetelni.
2011. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!