Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha Németből fel vagyok mentve,...

Ha Németből fel vagyok mentve, és nem teszem le belőle az érettségit, de minden másból megvan az érettségim, attól még felvehetnek a rendőr szakközép iskolába?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 18:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Miért vagy felmentve németből?
2011. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%
minden bizonnyal, oda úgyse kell ész
2011. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok felmentve, csak a tanárom szerint képtelen vagyok a német nyelv tanulására, és fel akar menteni alóla oly módon, hogy ne kelljen belőle érettségiznem, azt mondta, hogy nincs hátránya ilyen téren, hogy rendőr szakközép iskolába akarok jelentkezni.
2011. szept. 2. 18:23
 4/24 A kérdező kommentje:
De nagyon erősködik a tanár, de ha nem vesznek fel így, akkor biztos, hogy nem hagyom jóvá a felmentést...
2011. szept. 2. 18:25
 5/24 A kérdező kommentje:
Te csak azt hiszed, hogy nem kell oda sok ész... Biztos azért kell alapműveltségi teszteket kitöltögeni...
2011. szept. 2. 18:26
 6/24 Beliel ***** válasza:
100%

A műveltségi teszt, töri meg idióta alkotmányos hülyeség lesz.

Ettől függetlenül kell idegen nyelvből érettségizned, hogy felvegyenek. Egy kegyelem kettest már csak összeszedsz!

2011. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

én valami olyasmit hallottam, hogy angol/német alapfokot le kell rakni vagy a honvédségnél kell .. az se biztos :D


majd alattam lévő válaszadók hátha tudnak értelmes válasz adni nem úgy mint én :)

2011. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy felmentenek németből még kell érettségizned valamilyen nyelvből. Idegen nyelv nélkül nem lesz érvényes az érettségid.
2011. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
De nekem így mondta a tanár, hogy úgy mentenek fel alóla,hogy mindenből meg lesz az érettségim, csak német nyelvből nem, és hogy ez nem hátrányoz abban, hogy felvesznek- e vagy nem. Én nem tudom, hogy hogy működik, ezért akarok tájékozottabb lenni.
2011. szept. 2. 18:42
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha a rendőr szakközépben érettségit kérnek, akkor nem fognak felvenni, mert hiányzik az idegen nyelv. Azonban lehet hogy nem is kérnek érettségit, szóval nézz utána.
2011. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!