Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idegenforgalmira járok....

Idegenforgalmira járok. Lassan nyári gyakorlat! Merre érdemes probálkozni?

Figyelt kérdés
Szállódába kéne elhelyezkednem 2 hónapra nyári gyakorlatra. Már voltam pár szállódába, eddig semmi. Mi a legjobb megoldás ilyenkor? Ha nem találok gyakorlati helyett milesz? Aki ugyan ezen a szakon van mit csinál(t), hogy oldja/ oldotta meg?
2011. febr. 16. 15:56
 1/2 anonim válasza:
Ismerősfüggő a dolog. Nekem ismerősöm igazolta le a gyakorlatot, ha lenne szállodában ismerősöd, akkor kérhetnéd, hogy felvegyenek bármilyen munkakörbe, és igazolják le úgy, ahogyan szükséges számodra. Balatonon próbálkozhatsz, neten keresgélj siófoki szállodákat, mint pl a Hunguest hotel, ott vállalnak gyakorlatosokat, idegennyelvtudással előnyöd van, német és orosz amire szükségük van. A munka nagyon tré, és alig csepegtetnek valamit, de adnak szállást, és balcsin vagy mikor nem dolgozol, és le is igazolják a gyakszid.
2011. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is idegenforgalmira járok. nekünk még utazási irodákat mondtak. azóta hol voltál?
2012. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!