Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » "B" kategóriás jogosítványt...

"B" kategóriás jogosítványt mennyi idő alatt lehet megszerezni?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne,hogy egy jogosítványt mennyi idő alatt lehet megszerezni ? 1 hónap ? 2-3? Szeretném majd elkezdeni a tanfolyamot, s érdekelne optimális esetben ( bukás "sorozat" nélkül) mennyi idő alatt vehetem majd kézbe.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. febr. 18. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Leghamarabb 3 hónap. De ez nem csak a bukásoktól függ, hanem attól is mennyire rendes és nem pénzéhes oktatót fogsz ki. Ugyanis van aki csak a kötelező rutin illetve forgalmi órák után kéri le a vizsgaidőpontot. De van aki az első rutin/forgalmi órád után. Általában az időpontokra 3-4 hetet kell várni, ugyanis annyi a vizsgázó, így a rutin lehet akár 2 hónap is, a forgalom megint 2 hónap. Így nem ritka a fél év is.
2011. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én buktam forgalmin meg rutinon is, tehát négyszer kértek nekem vizsgaidőpontot. Mind a négyet egy héten belül megadták. Szóval amit az első írt, az csak nagy városokra vonatkozhat. Én Szolnokon vizsgáztam.
2011. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tanulótól is függ. Ugyanis a párommal már 2-szer is megcsinálták, hogy már az első alkalommal egyeztettek, hogy milyen időpont lenne a tanulónak jó. Jóval hamarább már le lett foglalva, stb, aztán a tanuló még lógott pénzzel meg hát a vizsga díjjal, (a vizsga díjat akkor kell kifizetni amikor időpontot kérsz, tehát előre). Jött a vizsga nap, és akkor is "otthon felejtette" a pénzt. Utána meg jól eltünt mint szürke szamár a ködben. Pedig ha ez előre látható lett volna, akkor elég egy semmi indok, hogy a párom belenyúljon a kormányba és máris bukta. Egyébként hova valósi vagy? Mert akkor körbe kérdezhetek ki az aki nagyon ráér, és hamar tud következő gyakorlati időpontot adni.
2011. febr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miskolci vagyok. Igen, arra is rá akartam kérdezni, hogy tudtok-e jó , megbízható autósiskolát . Most érettségizek, tehát ez engem majd csak május környékén érintene.
2011. febr. 18. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
3 hónap minimum, persze ez a sulitól is függ.
2011. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!