Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő letenni a B kateg....

Mennyi idő letenni a B kateg. Jogosítványt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Ha teszem azt nem tartasz szüneteket nyaralás miatt akkor néhány hónap alatt meglehet. Én sajnos már egy éve csinálom, nem igazán éreztem rá, aztán a pénzből is kifogytam úgyhogy volt egy nagyobb szünet :D
2011. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
kb 1-2 hónap de most nyáron azt mondom 2 ,mert mindenik most csinálja
2011. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly nyáron két és fél hónap alatt sikerült lerakni úgy hogy nem buktam semmiből. De ez nagyban függ attól hogy az oktatódnak mennyi ideje van mert nekem a forgalom egy teljes hónapot vett igénybe de van aki két hét alatt lezavarja.
2011. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
* mindenki
2011. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
A KRESZ-t meg lehet csináln akármikor, csak kérni kell, hogy adjanak vizsgaidőpontot; de azért jobb elmenni egy tanfolyamra, ami 5 hét, ott könnyebben megtanulja az ember. Utána van a rutin, az assz'em 10 óra, utána a forgalmi, ami 30, ha jól megy.
2011. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*Ja, és még kell közben(vagy utána) csinálni egy elsősegélyt, am olyan 4-6 alkalom + a vizsga.
2011. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A kresz a legtöbb helyen tuti hogy nincs öt hét általában két hét max három.
2011. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az elsősegély meg nálunk három alkalom volt plusz a vizsga.
2011. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem kresszel, elsősegéllyel, gyakorlati és 2 forgalmi vizsgával együtt márciustól szeptemberig tartott, bár elhúzták a kreszt is, ritkán vezethettem, mert szemét volt az oktatóm (meg amúgy is szemét volt) és nyaralni is voltam. gyorstalpalón 2 hónap alatt meglehet, előbb nem igazán, mivel a vizsgákra kell jelentkezni, főleg a kresznél, és nem lehet 3 nap múlva lévőre.
2011. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17:33: Hmmm, én most csinálom, és ez 5 hetes(igaz 1 hét után csatlakoztam), 2,5 óra/alkalom, 2 alkalom/hét. De lehet, hogy máshol nem így van.
2011. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!