Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lesz, ha nem teljesítem a...

Mi lesz, ha nem teljesítem a szakmai gyakorlatot?

Figyelt kérdés
Elsőéves vagyok a Zrínyin és kiírták a szakmai gyakorlatot (lol). A probléma az, hogy én dolgozom is az iskola mellett (levelező). Mi lesz szerintetek, ha nem teljesítem? Felvehetem jövőre? Az ügyintéző azt mondta, hogy ezt mindenképpen meg kell csinálni most. Ellenkező esetben mi lesz? Kirúgnak?
2011. febr. 19. 19:50
 1/4 anonim válasza:
A szakmai gyakorlat a képzés része. Vagyis, ha nincs meg a minimum szakmai gyakorlati óra számod, akkor nem vizsgázhatsz.
2011. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem de ez is "csak" egy tantárgy, amit elvileg később is fel lehet venni nem? A lényeg, hogy majd teljesítsem a 3 év alatt.
2011. febr. 19. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben bármilyen tantárgy épül rá, akkor mindenképpen teljesíteni kell adott időben. Különben csúszol.
2011. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 20. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!