Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok odafigyelni a...

Miért nem tudok odafigyelni a tanulnivalóra, és hogyan tudok változtatni ezen? :/

Figyelt kérdés

15 éves vagyok(9.-es,szakközépiskolás).Ebben az évben nagyon keveset tanultam,de nem azért,mert máshoz jobban kedvem van.Most azért nincs kedvem a tanuláshoz,mert nem vagyok képes megjegyezni..ötvenezredszerre olvasom el a szabályokat/definíciókat matekból,de olyan bonyolultan vannak leírva,hogy utána próbálom elmondani magamnak,de nem sikerül.:( de én tanulok-tanulok..:S csend van,lekapcsolok mindent,de mégsem tudok koncentrálni.A magánéletem most jónak tűnik,szóval ezzel asszem csak annyi a gond,hogy anyámmal sokat veszekszekmert apámmal mindig összeveszek,mert alkoholista..de nem akarom,hogy elrontsa az életét..:/

Hogy tudnék változtatni?


2011. febr. 21. 19:05
 1/1 anonim válasza:
velem is pont ugyan ez van!én úgy szoktam hogy elolvasom kb.10-szer veszek egy papírt és leírom 3-szor!nekem könnyebb igy
2011. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!