Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyárra hogyan igényelhető...

Nyárra hogyan igényelhető koli elhelyezés?

Figyelt kérdés
a barátomnak gyakorlata lesz,így pesten szeretnénk lenni.megoldható hogy énis vele legyek,ha nekem nyáron nincs gyakorlatom?mennyire zsúfoltak ilyenkor a kolik?mire számíthatunk?
2011. febr. 24. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Középiskola vagy eygetem?

A középiskolaiakat általában bezárják nyárra, de egyetemi koliban ki tudtok venni szobát. Csak épp baromi drága, 2-3szor annyiba kerül mint év közben, és ha nem kétágyas, akkor simán lehet, hogy beraknak mellétek valakit még.

2011. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kolihely az tuti, hogy lenne, csak az a probléma, hogy a kollégiumban csak akkor lakhatsz, ha diák vagy és kérvényezted a kolihelyet. Magyarul úgy nem lakhatsz ott, mint Kiss Pista Jóska nője. Elvileg. Gyakorlatilag viszont a kolbizzel mindent el lehet intézni, csak lehet, hogy egy rekesz sörbe fog kerülni...
2011. febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyetemi gyakorlata lesz.énis tanuló vagyok,de nekem nem lesz.viszont énis peste szeretnék lenni vele.nem tudom,hogyan is kezdjek a dolgoghoz.
2011. febr. 25. 07:39
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátod menjen be a kolijában ahhoz, aki ezeket az ügyeket intézi és beszéljen vele. Minek bonyolítod a helyzetet? :)
2011. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a barátom nem magyar,nem tud magyarul :D ez bonyolítja a helyzetet,nem én :)
2011. febr. 25. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!