Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallottam olyan törvényről,...

Hallottam olyan törvényről, hogy a tanár köteles témazáró dolgozatot ( lehet hogy röpdolgozatot is ) 2 héten: 10 tanítási napon belül kijavítani ha nem teszi akkor választhatóan igényelhető a dolgozat. Hol van ez leírva hivatalosan?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, kötelező, de különleges indokra hivatkozva további 2 hetet kérhet az igazgatótól

Az iskola szabályzatában van benne nálunk

2011. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én házirendben kerestem, de nincs benne, esetleg létezik az hogy oktatásügyi törvényben van leírva? Aki tud róla írjon!
2011. máj. 3. 14:54
 3/8 anonim válasza:
Nálunk is le van írva,de mindig ejtenek rá...
2011. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden iskola szabályzatában benne van. Kérd el az igazgatótól.
2011. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Osztom, le van írva de nem érdekli őket, ha szólsz meg szívsz, nem írja be a jegyet,de felelsz vagy nehezebbet írsz, vagy év végéig kiszemel magának. PL : nem készítesz el időben valamit akkor meg lesz a következménye neked is
2011. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen törvény. A házirendben szoktak ilyesmit szabályozni (aminek kb. annyi köze van a törvényhez, mint a kerti bejárónak az M7-es autópályához), és iskolánként változik, tehát a saját iskolád házirendjében nézheted meg. Évkönyvekben, iskolai honlapokon is ott szokott lenni.
2011. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nem nem kérdező el vagy tévedve. Ilyen csak akkor lehetséges, hogyha a házirendben is benne van. Ha nincs akkor szívás. Nekem anya mondta hogy ez nluk így van én ebből leszűrtem h akkor biztos nálunk is így van. Legközelebbi hármasomnál pedig felálltam és közöltem ezt a tanárral. Úgy beégetett, hogy akkora hülyét még életemben nem csináltam magamból. Szóval ne próbálkozz. :(
2011. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 RoŁanĐ válasza:
Úgy tudom, hogy minden iskola szabályzatában benne van, de nem érdemes utána járni, mert biztos, nem 10 hanem 15 munkanapról van szó vagyis 3hét, miután úgy dönthetsz, hogy kéred-e a jegyet vagy sem. Szerintem a tanár nem fog megszivatni, ha nem kéred az egyesedet vagy a kettesedet kinek mi számít jó jegynek, nyilván a tanár nem viccből nem javította ki hanem jó oka van rá ami rád nem tartozik és az az ő hibája ha nem javítja ki, így ha még is megszivat akkor gondolkozz el, hogy mit ártottál neki, mert max akkor fog megszivatni ilyen miatt, ha pofára osztályoz
2013. ápr. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!