Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha törlesztek már egy diákhite...

Ha törlesztek már egy diákhitelt, vehetek fel egy újabbat?

Figyelt kérdés

Jártam egy évet egy szakon, de nem volt jó. Felvettem a diákhitelt akkor 2 félévre. Befejeztem és nem jártam sehova egy évig. El kellett kezdenem törleszteni.


Most, szeretnék egy új szakot elkezdeni, de diákhitel nélkül esélyem nincs befizetni a költségtérítést.


2009. febr. 16. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

elvileg nem,de itt nézz körül aztán hívd fel a 06-40/24-0024-et

2009. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen teljesen el akarsz adósodni, csináld. Én nem tenném. Bocsi, hogy ez nem a kérdésre volt válasz, csak nem hagyhattam szó nélkül.
2009. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak, nem mindenkit tudnak a szülei támogatni, nem olyan buli iskolába járni, ami nem büfészak hanem tényleg teljesíteni kell és mellette legalább 8 órás állást csinálni. Arról nem is beszélve ,h ma már bolti eladónak is húzósan vesznek fel ha nincs róla papírod. Ja és pl én ne ivásra meg bulira vettem fel anno, hanem albérletre , rezsivel együtt kb 40 ezret fizettem és az összes többi kiadás még afelett volt , ami alsó hangon havi 80 ezer forint. Szerinted honnan szedi ezt össze az átlag egyetemista? Ne legyen már ingyen élő tudatlan az aki diákhitelt vesz fel. Nem minden anyuka tojik aranytojást.
2009. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem vehetsz fel amíg van tartozásod a DK felé.

Ha kifizetted akkor újra felveheted.

2009. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!