Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elvégzem a Debreceni...

Ha elvégzem a Debreceni Egyetem biológia szakát, azután milyen képzéseket lehet választani?

Figyelt kérdés

Megéri biosz szakot végezni?

17/L


2011. febr. 25. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2011. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked megéri, akkor igen. Én is biosz szakra megyek ha minden összejön. Sok jót hallottam róla, de azért lesz egy b tervem, ha nem jön össze majd egyetem után
2011. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a természetvédelmi szakon szeretnék végezni.
2011. febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

milyen képzést?hát msc,aztán phd:D hogy msc-n belül milyen szakirányokt indítanak,az egyetemtől is függ,de ha már lesz diplomád,és olyan érdekel,amit debrecenbe nem indítanak,csak pesten,akkor szerintem nem lesz kérdés,mi a teendő:D amúgy biosz szak érdekes,jó,de egyben nagyon nehéz is.készülj fel rá,bár ha olyan beállítottságú vagy és szorgalmas,akkor menni fog:D

ja és hogy a másik kérdésedre is válaszoljak....szerintem megéri.nem mondom,hogy itt magyarországon egyből álommunkád lesz vele,mert lehet évekig nem találnál olyan munkát,ami ideális lenne,de ha elég merész vagy,kiköltözöl vmi olyan országba,külföldön azért sok helyen lehet biológusként elhelyezkedni.igazából minden természettudományi szakból külföldön a legjobb elhelyezkedni,itthon max matematikusnak lenne egyből munkája

2011. febr. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!