Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van még ezek után esélyem egy...

Van még ezek után esélyem egy min.85%os emelt töri érettségire?

Figyelt kérdés

nem töriztem már lassan egy éve, most viszont jelentkeztem, mert olyan szakra szeretnék menni ahova kell.

ismétlés nélkül megcsináltam a 2005-ös májusi emelt érettségi első felét.

44 pontból 17-et sikerült csak elérnem.

nagyon elkeserített, és már csak 2 hónapom van mindent megtanulni.Hogyan csináljam?


2011. febr. 26. 11:23
 1/1 bumbi02 ***** válasza:

85%ra? háát nagyon húzos. ahhoz az kéne hogy naponta minimum 1 vagy 2 órát hasznosan törizz, a 17 az nagyon kevés a 44ből. 2 hónap alatt 4 év anyagát és összefüggéseit bevágni kicsit húzos szerintem..

én speciel azt csinálom hogy kitöltök egy érettségi feladatsort, látom például: török korszak homályos. fogom tankönyvet leülök és megtanulm a török korszakot, kitöltöm megin, ost meg a abszolutista franciaország homály, akkor azt tanulom meg. aztán most már ezzel végeztem most már mindent ismétlek amit tudok azt is, és azt is ami még kicsit sántit.


de eléggé elkéstél a gondolattal hogy emeltezz.. egy sikeres emelthez (80-85 feletti, ami szerintem sikeresnek mondható) az kell hogy az ember legalább már nyáron tudja hogy emeltezni fog és ugy készüljön..

2011. febr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!