Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákmunkát hol találok? 16/L

Diákmunkát hol találok? 16/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Diákmunkát keresek már legalább fél éve. Egy komolyabb munkát sem találtam még sem a neten sem újságokban. Mivel nappali tagozatos 16 éves diák vagyok csak a borítékolás, címkézés vagy ehhez hasonló dolgok lennének jók nekem, amit itthon megtudok csinálni. Nagyon szükségem lenne a munkára. Ha valaki tud valami oldalt/honlapot/e-mailt, ahová írhatnék, azt nagyon megköszönném, mert tényleg nem tudok már semmit kitalálni. Előre is köszönöm a válaszokat. ( Pest megyében lakom)

Üdv

16/L


2011. febr. 26. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Keresd meg a városotok, illetve a legközelebbi város diákmunka szövetségeit, ők tudnak segíteni, valószínűleg amúgy is csak rajtuk keresztül vállalhatnál munkát, vagy legalábbis így a legkényelmesebb mindenkinek! Ők tudnak bővebb információt adni, de ne várj túl sok jót, meg kell csípni a jó lehetőségeket. Sajna a mai világban már a diákmunkára sincs túl nagy szükség.
2011. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, te ezekszerint nem tudod, hogy tényleg alig van igény diákmunkára, mert ugyanis amíg te tanulsz napközben és délután részidőben ráérnél evvel szöszmötölni, addig kismillió ember csinálná ugyanezt, cska teljes munkaidőben. Nappalis gimis diákként egy valamire munkára alig van esélyed, még diákszövetkezeteken keresztül is, mert ott a sok levelőtős egyetemista, az estisek, a nappalisok, akik dolgoznak még suli mellett, akik mind mind több munkát tudnak elvégezni így azt hiszem érthető, miért nem a te munkádra van szükség.

Plusz mindenki kb otthoni vagy netes munkát akar, dunát lehet velük rekeszteni kb...

2011. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!