Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen tanulok. Árvaellátás...

Egyetemen tanulok. Árvaellátási nyáron is fog járni? Vagy szeptemberben kapom meg utólag?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
nem jár nyárra
2011. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy jár, hisz nem szűnik meg a tanulói jogviszonyod arra az időre. ?!
2011. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
de jár nyárra. nekem is végig utalták.
2011. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Ugye középiskolában nyáron is utaltak, de ott egy évre szólt a jogviszony, most meg félévente kell papírt leadni. Köszi a segítséget.
2011. febr. 26. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:

értsétek már meg aggyal, hogy nem jár nyárra, ismétlem N E M jár nyárra


azért nem jár, mert itt félévente létesítesz, ha létesítesz hallgatói(!) jogviszonyt, félévente küldenek papírt, hogy töltesd ki az iskolával és küldd vissza nekik, ha aktív féléven vagy akkor kitölti az iskola, ha passzívon, akkor nem, ergo nincs mit visszaküldeni, ami alapján utalnák az ellátást, de nyárra (július-augusztus) nem kapsz egy forintot se, ha aktív voltál-leszel, ha nem, mivel "ellátást"-t kapsz, tehát egy támogatást a tanulmányaidhoz, de mivel nyáron nincs suli, így nincs mit támogatni, ezt tényleg nehéz megérteni?

2011. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jár.
2011. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

11:41-es egy barom!

24 éves vagyok és félárva.

össze se tudom számolni hány nyáron keresztül kaptam már az árvaságit miközben egyetemre jártam.

2011. febr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is kaptam nyárra, most júliusban is megkaptam...
2012. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!