Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha szeptemberben beiratkoztam...

Ha szeptemberben beiratkoztam az egyetemre, és nem járok be, mit csinálnak velem?

Figyelt kérdés

Gondolom automatikusan kiiratnak, nemde?


KI KELL FIZETNEM A TÁMOGATOTT FÉLÉVEMET AMIRE BE VOLTAM IRATVA?


2011. szept. 21. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérj halasztást. Különben egyrész elveszed a helyet valakitől,másrészt ha beiratkoztál akkor fizetned kell
2011. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha holnap kiiratkozom akkor is kell fizetnem? Milyen indokkal tudok kiiratkozni? S hogyan?


Amúgy mért kell fizetnem, ha támogatottra vettek fel??

2011. szept. 21. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:

félreértettem,azt hittem fizetős.

tehát fizetned nem kell, de kérj halasztást. Bemész a tanulmányi osztályra és leadsz egy kérvényt

2011. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a halasztási lehetőségem nem akarom elpocsékolni, meg kérvényt sem tudom hogy kell irni...


szóval 100 százalék nem fizetetik ki velem?

2011. szept. 21. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, a félévedet nem fizettetik ki. Ha viszont vettél fel tárgyakat, de nem teljesítetted, akkor egyes egyetemen a nem teljesített kreditek után kell díjat fizetned. Nem fognak automatikusan törölni a névsorból, ahhoz kicsit többet kell tenned. Mondjuk háromszor egymás után "elfelejtesz" beiratkozni. Az első kettőnél még megkapod a passzív státuszt, a harmadiknál már búcsút intenek neked. De hidd el, az egyetemet, főleg a legkevésbé sem érdekli félév közben, hogy bejársz-e órákra. Sőt, még az sem, levizsgázol-e. Ha nem sikerül, nem rúgnak ki, csak később végzel.

Kérvényt írni pedig nem nehéz, ha érettségiztél magyar nyelv és irodalomból, tudnod kell a módját. Mint ahogy azt is, hogy nem illik csupa nagybetűvel írni interneten.

2011. szept. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!