Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez az oldal megbízható?

Ez az oldal megbízható?

Figyelt kérdés

[link]


Idén érettségizek és sokat segítene ha nem kellene kidolgoznom egyesével a tételeket hanem csak simán kinyomtatni és már tanulhatom is. 2-őt már kidolgoztam és össze vetettem az oldal levővel, semmi hibát nem találtam benne csak sokkal tömörebb, lényegre törőbb mint az enyém.

Szóval szerintem így még jobban is tudnám tanulni.

Szerintetek?


Esetleg hasonló megbízható oldalt tudtok ajánlani?


2011. febr. 27. 18:07
 1/5 bumbi02 ***** válasza:
ne nyomtasd ki.. nincs értelme szeirntem.. én is használom ezt az oldalt de úgy hogy leírom kéz írással szájízem szerint rendezve, megszürve, kiegészitve. ha kinyomtatod és neki állsz tanulni egy tök ismeretlen szöveg lesz előtted.. ha leirod kézzel (bár hosszabb ) mivel egyszer leírtad benne lesz nagyjából a fejedben...
2011. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ezt mondták már sokan, lehet van benne valami.
2011. febr. 27. 18:34
 3/5 bumbi02 ***** válasza:
hidd el.. én is innen és hasonló oldalakról "készen kapott" tételeket használok... viszont mire leírom, és átformázom magamnak, már a felét megjegyeztem, legalábbis a tétel törzsét hogy miket is érintettem benne.. sokkal könnyebb igy megtanulni szerintem.
2011. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Maga az oldal első ránézésre megbízhatatlan, aki készíti, az ránézésre láthatóan a helyesírás alapjaival sincs tisztában, és érettségi tételeket forgalmaz... Persze ő nem érettségizni akar, csak pénzt keresni.


Úgy látom, hogy a tételeket a felhasználók küldik be, ennek alapján a tételek megbízhatóságáról nem lehet semmi általánosat mondani, igen változatos lehet.


Én azt tanácsolom, hogy merítsél ötleteket belőlük, vesd össze más információkkal, de egyiket se vedd készpénznek. Már csak azért sem, mert valamit nagyon sok diák nem vesz észre, amikor tételeket másolgat: attól, hogy valaki akár ötösre tud egy tárgyat, és meg tud írni egy olyan tételt, amiből ő ötösre felkészül, még nem biztos, hogy az másoknak is alkalmas, mivel a diák nem rendelkezik akkora rálátással a tananyagra, amitől egy igazán jó tételt tud csinálni.


Szerintem a komoly embereknek olyan tétel való, amit saját maguk dolgoztak ki, de ehhez mindenféle jó ötleteket lehet nyerni az efféle oldalakról. Csak semmit nem kell fenntartás nélkül elhinni, amit nem szakember írt le.

2011. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok köszönöm!
2011. febr. 27. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!