Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek megbízható ez az...

Szerintetek megbízható ez az oldal? Használhatom nyugodtan?

Figyelt kérdés

Angolt szeretnék tanulni, de nincs pénzem magánórákra. Találtam egy oldalt, amit állítólag profi szakember készít.

Valaki van itt, aki angolos és ismeri ezt az oldalt? Ez használható, nem hülyeség mint a legtöbb?


Köszönöm a válaszokat.


2010. jún. 18. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
És melyik az az oldal? Azt nem írod.
2010. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

www.english.eoldal.hu


(Bocsánat, elfelejtettem beírni)

2010. jún. 18. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
ingyenes az okatatás?
2010. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy elnéztem csak így gyorsan belenézegetve, nem tűnik rossznak, de nem sokra mész ezzel majd. Arra jó, hogy nagyon kicsit legyen azért az angolról fogalmad, de nem hiszem, hogy rendesen meg tudnád így tanulni. Nagyon sok olyan angol kifejezés, szófordulat van, amit csak tanári magyarázattal lehet megérteni. De azért sok sikert :)
2010. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
sztem ez jó oldal lehet
2010. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És a nyelvtani szabályokat se árt megérteni, amit szintén legjobban csak tanár/oktató tud rendesen megtanítani.
2010. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Angol szakos vagyok. Kicsit átnéztem. Szerintem nagyon jó munka, érdemes használnod. A nyelvtant tökéletesen elsajátíthatod innen. Ahhoz, hogy beszélni is tudj, tanárra lesz mindenképp szükséged.


Nem hülyeség, sőtt, szerintem használd nyugodtan.


Üdv: Evelyn

2010. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ez is jónak tűnik, szerintem még érdemes megnézni a busuu.com -ot (lehet szavakat tanulni, le is van irva,kép is van és hangosan is elmondják, aztán vannak mondatok is meg ilyesmi) és ha már kicsit fogsz tudni,akkor van olyan is rajta,hogy külföldiekkel tudsz chatelni,beszélgetni.


ja és még érdemes az 5percangol.hu -t is böngészni,ott is vannak hasznos dolgok!


jó tanulást és sok sikert hozzá :)

2010. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább haladóknak szól, és nem nagyon van benne koncepció, elég kusza. Kezdőként nem ajánlom. Amúgy megbízható, de úgy tűnik, inkább ollóznak innen-onnan. Módszeres komplex tanfolyamot, pláne kezdő szinten nem fogsz az interneten találni. Itt egy linkgyűjtemény: angoltanulas.lap.hu
2010. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!