Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Kitaibel Pál biológiai...

A Kitaibel Pál biológiai verseny hogyan zajlik le? Milyen típusú feladatok lesznek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 11:48
 1/2 anonim válasza:
Bocsi, hogy ilyen későn, de most olvastam a kérdésed. Tesztes feladat lesz a második forduló is, pontosan nem tudom, hány kérdés, de olyan, mint az első fordulónál, minden cikkből. Gondolom a sulidban megírod, aztán kész. Esszé is lesz, amit csak egyenlő pontszám esetén számítanak be, de erre nem kell készülni, mert inkább a saját véleményedet kérdezik mondjuk pl. környezetvédelmi kérdésben. Remélem, tudtam segíteni!
2011. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor jól készültem, mondjuk az esszére lehet sokat fordítottam nah de mind-1.
2011. márc. 9. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!