Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tanulsz/dolgozol? Szereted...

Mit tanulsz/dolgozol? Szereted? Esetleg ha újra kezdhetnéd másképpen csinálnád?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. :)
2011. febr. 28. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

13,5 évesen építőipar,segédmunkás voltam.Imádtam és jól kerestem.Mellette zöldség-répa saláta stb szedés alkalmanként,azt nem szerettem.

Suliba esti tagozatra szerettem járni,leérettségizem,nyelvvizsgáztam.Nappalira utáltam járni,nagyon fárasztó volt munka mellett.

16 évesen lett "normális" munkám egy maszek cégnél,fizikai munka volt,de azt is szerettem.Csak nem voltam be jelentve.18 évesen már volt másik bejelentett munkám,csoportvezető voltam egy "önkormányzati" cégnél.Aztán utcát söpörtem már érettségivel és hivatásos jogsival.Na azt GYŰLÖLTEM,így nagy betűvel.De mivel megígértek szépet és jót,maradtam.

Aztán eljöttem onnan is,mert ígéret szép szó,de nem tartották be.

Most munkanélküli vagyok,de márc. végén vagy áprilisban kezdem a busz tanfolyamot.

Mindig teherautózni vagy buszozni akartam,imádni fogom,ez biztos.Csak eddig nem kaptam lehetőséget sehol.De most végre igen :-)

21/L

2011. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.Most én is munkát keresek a nyárra,hogy tudjak segíteni a családnak,remélem összejön. :) Megy a zöld.

18/L

2011. márc. 1. 05:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most éppen közmunkás vagyok, előtte külföldön dolgoztam. Programokat szerveztem gyerekeknek, aztán báros voltam. Szerettem csinálni, de sajnos rövid ideig tartott és abban az időszakomban mentem ki, amikor már teljesen belefáradtam a tanulásba. (nyelvvizsgák, tanfolyam stb.), így nem tudtam teljesen a feladataimra koncentrálni, illetve eléggé depresszióssá is váltam. Ha újrakezdhetném, lehet, hogy nem jönnék haza külföldről, mert volt lehetőségem ott maradni, de nem éltem vele. Bár azt is el kell mondanom, hogy most, közmunkásként messze boldogabb vagyok, mint a mindenki által dicsért programszervező munkakörömben. Lehet, hogy az sokkal menőbb volt, de itt nincs elvárás és végül is élvezem. :) Jó a társaság és nem nehéz munka. Persze nem akarom örökre ezt csinálni. :) Egyébként turizmust tanultam és azt nem bántam meg. Azt hiszem, most is azt választanám, még ha nem is könnyű vele elhelyezkedni. Elsőnek üzenem, hogy már jó sok dolgot kipróbált. Érdekes élete lehet. Remélem még én is sok szép dolgon megyek majd keresztül az életben. :) Ezt kívánom nektek is! :)
2012. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16 evesen leleptem otthonrol, kb 3 honapra mosogatonak megkonyhaikisegitönek älltam, utana pincernek, utana pultosnak, azt csinaltam 18 eves koromig, utana sztriptiztancosnak az 2 evig csinalam, most pedig mekibe fogok dolgozni,es vegre folytathatom a sulit ott ahol 16 evesen abbahagytam,eretsegi, tanfolyamok...Közben megtanulam angolul, most nemetül tanulok e ausztriaban elek, jo lesz ez, csak k-rva sok idöt elpazaroltam...
2014. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!