Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt hogy csinálnád? 60....

Ezt hogy csinálnád? 60. tételt kellene megtanulnom július 23. ig. Ugyanis akkor államvizsgázok. A tételek nehezek és az a baj, hogy mellette dolgozok. Reggel 8-2ig.

Figyelt kérdés

Aki már volt ilyen helyzetbe az irjon. Amugy szemetek államvizsgán, vagy azért annyira nem? Hogy épül fel maga a vizsga? Valaki el tudná mondani, ugyis nálunk semmit nem mondanak el. A szak közgáz. A diplomamegvédéshez a kérdéseket mikor kapom meg?


Köszi


2010. máj. 25. 11:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

én juni 7-én államvizsgázok,kevesebb mint 2 hét,és most kezdek neki...:D

és műszaki,és kell egy 4es legalább:D

és 12 órázok mellette:D


panaszkodsz még?



amugy melo után pihenj kicsit,mjd beosztva tanuld...napi 4-5 tétel,utolsópár napban meg csak ismétlés


államvizsga hogy zajlik...konzulensed nincs?

nekünk még a karon belül szakonként is változó ahogy zajlik...

2010. máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
akkor meg tanuljatok bammeg ne itt irkáljatok
2010. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Anno levelezőn államvizsgáztam...gyerek és munka mellett volt 24 a b c d tételem tehát 96 tételem. Mikor aludt a gyerek és mikor éjjel aludt a férjem én tanultam.. egy szobában éltünk így a fürdő volt a legideálisabb.


Neked van még bő másfél hónapod állj neki és menni fog.

2010. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem 3 napom volt rá, sőt 3 nappal előtte még azt se tudtuk, hogy mehetünk-e vizsgázni, mert szemétkedett velünk az egyik tanár (többi tanár véleménye, nem csak a miénk)...
2010. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ÉS sikerült! Azért a 3 nap nem semmi! Hány tételek volt?
2010. máj. 25. 11:30
 6/16 anonim ***** válasza:
3 napra ha jól rémlik 3* 100 körüli...3 tételt kellett húzni...ugye ezért kell folyamatosan tanulni ;)
2010. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Államvizsgáid ha eljutottál már nagyon nem szivatnak meg.

Én inkább kivettem előtte egy hét szabit és akkor reggeltől estig tanultam (nekünk is 60 valamennyi tételünk volt). Szerintem ha most elkezded, munka mellett is simán meg tudod tanulni őket, csinálj egy jó időbeosztást és ess neki.

2010. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is remélem.Amugy mikor még nem dolgoztam és otthon voltam tanultam szigorlatra, akkor is 6óránál többet nem tudtam tanulni egy nap. Ebbe a 6 órába belefért 3-4tétel naponta. És 1 hét alatt megtanultam 42.tételt. És sikerült minden. De szerintem ez nehezebb lesz.
2010. máj. 25. 12:39
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem 60 tétel nem olyan sok. Persze kérdés, hogy hány oldalasak:D Júli 23-ig meg rengeteg idő van. Még úgy is majdnem a végére érsz, ha csak napi egy tételt tanulsz meg...az meg semmi:D Ha napi két tételt tanulsz, akkor egy még ismételhetsz is csomót...

Én azt hittem egy államvizsgára durvább mennyiségű tétel van:D Nekem csak egy "sima vizsgára" egy tárgyból 80 tételem van:D

2010. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Van olyan tétel, ami egy két oldal de van köztük ami persze 7 oldal. De azokat majd leröviditem, mert szeritem olyan hosszú időm nem lesz, hogy mindent elmondjak. Meg még védjem meg a diplomámat.
2010. máj. 25. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!