Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem mellett hol lehet...

Egyetem mellett hol lehet gyorsan munkát találni?

Figyelt kérdés
Sima kéttannyelvű végzettséggel, szeptemberben kezdek, addig sürgősen munkát kell találnom. Bármilyen, akár mcdonalds, takarító, gyári munkás, de kell valami.
2011. márc. 1. 13:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Budapesten.
2011. márc. 1. 13:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz tescoban, meg ilyen nagyobb áruházakban, gyorséttermekben, tuti, hogy hamar találsz melót. Árufeltöltőnek simán mehetsz, meg arra mindig szükség van :)
2011. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Regisztrálj diákszövetkezetnél, én az EU-diákokat ajánlom, keress rájuk, regisztrálj a honlapjukon, és akkor minden nap küldenek hírlevelet az aktuális munkákról, gyorsétteremtől kezdve csomagoláson át telefonálós munkáig mindenféle szokott lenni. Ha valamelyik munka érdekel, akkor e-mailben kell jelezni (vagy a honlapon a "Jelentkezem" gombra kattintani), pár napon belül visszahívnak, és ha te kapod az állást, csak be kell menni aláírni egy szerződést, és mehetsz dolgozni.
2011. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!