Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi hallgatók! Mennyi...

Orvosi hallgatók! Mennyi szabadidőtök van az egyetem mellett?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, most jön az érettségi majd és remélem bejutok, megteszek mindent. Ugyanakkor imádok zenélni és szeretnék egy bandát a későbbiekben, de az orvosi mellett nem tudom mennyi szabadideje van az embernek!? Szerintetek tud működni így egy banda? Van elég szabadidő? Vagy mindenről le kell mondanom és csak az egyetemre lesz időm? Köszi :)
2011. szept. 2. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Mindenről nem kell lemondani, ugyanúgy lehet hobbid, barátnőd, haverjaid, családod :) Sőt bandában is zenélhetsz, bulizhatsz, viszont a turnézás necces :D
2011. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Van egy halom ilyen kérdés, az egyetemhez a legfontosabb tulajdonság: az önállóság, keress vissza:) Amúgy, arra van időd, amire akarod, hogy legyen. Persze le kell ülni tanulni, és bőven lesz olyan, amikor le kell mondani egy-egy bulit, találkozót. De rendszeres tanulással, jó időbeosztással, jut idő a családra, barátokra, párkapcsolatra, hobbira. DE, egy kötött időpontú valamit, nehezen lehet összehozni, inkább azt mondanám, hogy első 3év után inkább, mert azokat túl kell élni, és nem könnyű.
2011. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok turnézni, csak magunk örömére zenélni, meg esetleg a városban kisebb helyeken játszani néha :D
2011. szept. 2. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

szorgalmi időszakban még jut idő egy-egy hétvégére, de ha előtte rendszeresen kell próbálnotok az már neccesebb... főleg hogy lesz olyan hogy reggeltől estig bennt vagy, és még tanulni is kell suli után.

De azért nem kell remeteként élni:)

2011. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!