Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elveszítettem a személyi...

Elveszítettem a személyi igazolványomat! Pont érettségi előtt! Mit tegyek, csináltassak újat? Hol kell módosításokat végezni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az útlevelet is elfogadják személyi helyett.
2011. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már nem érvényes...
2011. márc. 7. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Jogosítvány is jó!

Ha az sincs, akkor spuri az okmányirodába.

2011. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért az, hogy "pont" érettségi előtt, kissé túlzás.

Csaknem 2 hónap van még az érettségiig, ellenben az új személyid 2 héten belül már a kezedben lesz, ha pár napon belül intézni kezded (vagyis elmész az okmányirodába).


De ahogy már előttem írták, jó a jogosítvány is helyette. Ha neked van, akkor nem is nagyon ajánlom az új személyi megcsináltatását, mert az csak kidobott pénz, meg lesz egy plusz kártyád, ami semmire nem jó. (Ellenben ha sokan jársz az EU-ba, akkor legyen személyid vagy útleveled is, mert ott csak ezt a kettő fogadják el személyazonosításra.)

2011. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már megvan!...:) köszönöm mindenkinek!
2011. márc. 7. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!