Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az átlagom 2,4 a tanár mindig...

Az átlagom 2,4 a tanár mindig azzal szívat h 2 egészes átlaggal is meghúz ez megteheti?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de lejjebb viheti az átlagodat.
2011. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Az átlag nem minden, ha például a témazáróid elégtelenek, akkor megteheti. Egyébként nem nagyon, ilyenkor a konferencia magyarázatot kérhet tőle.
2011. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
34%
Nem hiszem, mivel 2,4nek az integere 2, ergó megvan a kettes.
2011. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megteheti, ha azon az értekezleten a tanár el tudja magyarázni miért akarja megbuktatni a diákot (pl kizártnak találja hogy átmegy az év végi vizsgán) , akkor ezt a tantestület el szokta fogadni. Ha sokat lógsz nem osztályozhatóként osztályozó vizsgára is küldhet.
2011. márc. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Kedves 13:07, hiába beszééész kűfődiül, akkor is az van, amit fentebb írtam. A közoktatási törvényben nem fogod megtalálni az "integer" szót még magyarra fordítva sem. Azt viszont igen, hogy a tanár osztályoz.
2011. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a szabályzatban volt, hogy például 3,8 és 4,3 között négyest kapsz, 3,3 és 3,8 között a tanár dönti el, hogy melyik jegyet adja. Nyilván sokat számítanak a témazárók is, szerintem ha az is kettes fölött van, akkor nem teheti meg.
2011. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
40%
kevesen tudják tanárok közül is, de ha valakinek 3 (vagy több) egyese van egy félévben, akkor dönthet úgy a tanár hogy meghúzza. Akkor is ha 15 csillagosötös van mellette. szóval elméletileg megteheti. a másik módszer hogy feleltet amikor nem számítasz rá, beszedsz pár egyest és máris nem 2,4 az átlag.
2011. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
AS2158, honnan veszed ezt? Szerintem azért tudják kevesen, mert nincs ilyen szabály. Lehet, hogy a te iskoládban van, de népmesék és hallomások terjesztése helyett inkább a közoktatási törvényt kéne elolvasni. Én már megtettem párszor. Te is?
2011. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megteheti, mert az értekezleten ugye senki nincs a te oldaladon. Te meg kérhetsz független bizottság előtti vizsgát, vagy még mielőtt meghúz mehetsz másik osztályba/iskolába.
2011. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
a tanárnak jogában áll a valódi jegyednél 2-vel jobbat illetve rosszabbat adni...am meg nem a kettesre kéne hajtani mert gondolom nem tanulsz és valószínű vissza is ugatsz neki úgyhogy ne csodálkozz egy percig sem....
2011. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!