Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megfogok év végén is bukni...

Megfogok év végén is bukni matekból? :S:" (

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Félévkor megbuktam, volt 4db 1esem egy 3asom, két 2esem.

Most évvégén is megbukhatok? nem állnak jól a jegyeim sajnos, van most kb. 5 db 1esem és más jegyem nincs is :S nagyon félek h megfogok bukni,így most 2 helyre is járok matek korepre ahol nagyon jól magyarázzák és értem...ha rendszeresen gyakorlom,akk ki tudom szerintetek javítani? :S nagyon félek és nem akarok megbukni :(...milyen jegyeket kell kb kapnom h ne bukjak meg? boocsi a helyesírási hibákért siettem :)előre is köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 9. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

legalabb 5 db 3-ast kell kapnod es akkor nem buksz meg. nem olyan nehez a matek,meg tudod tanulni! ha nem megy ,akkor valamelyik osztalytarsadrol masold le. valaki biztos tud segiteni.

en mindig bukasra alltam matekbol, es mindig a padtarsam segitett a 2 esig. most meg mar elvegeztem egy gazdasagi foiskolat is.

2011. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég cinkes. :S

Hármasnál rosszabbat nem szerezhetsz, az biztos.

Legalább még két jegy kéne, és ha látja a tanár, hogy valóban javultál, és igyekszel, akkor át fog engedni.

Beszélj vele négyszemközt, hogy nem szeretnél megbukni, különórára jársz, és kérd, hogy adjon lehetőséget a javításra, feleltessen, vagy hasonlók.

2011. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:53


Pfff.... hát elég szégyen, hogy ilyet felvesznek gazdasági főiskolára, és még el is végzi, de már értem, miért tart itt az ország, ahol tart.

Legyél büszke magadra, jól tudsz csalni, sokra viheted!

2011. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos akármilyen jegyekkel megbuktathat a tanár,ha úgy gondolja,hogy nincs mögötte megfelelő tudás.
2011. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

17:57

Én meg mérnöknek tanulok, és 2-es 3-as voltam matekból. Ehhez képest 4-es megajánlott matekom volt, 4-es geometriám. Igaz, nem volt életem és napi cirka 8-10 órát tanultam 1 héten keresztül zh-k előtt (+- amit még előtte gyakoroltam évközben). Szerintem ehhez az egészhez nem tehetség kell, hanem szorgalom és az, hogy élvezd amit csinálsz. Mellesleg ez az egész nem a középiskolán múlik. Ott amit tanítanak, azt fél év alatt behoztam nagyrészt egyetemen (kivéve azokat, amiket nem érintett a tananyag, ami viszont nem sok). Amúgy meg nem is puskáztam, és az évfolyamomban az én átlagom volt a második legjobb.

2011. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,hát remélem h ki tudom javítani :)... most már rengeteget gyakorlom :)
2011. márc. 10. 15:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól teszed. Ha leragadsz az elméletnél esélyed van megbukni, de ha gyakorolsz, gyakorolsz, megoldasz sok-sok példát, akkor már az elmélet is magától a fejedbe száll, mindenesetre utána érteni fogod, ha elolvasod, de lesz amire magadtól is rájössz. Legalábbis én ezzel csináltam ilyen jó átlagot mérnökin. Kezdj el egy feladatot, és csináld. Ha valahol megakadsz nézz utána. Használd a gyakorit kérdezésre.
2011. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ nagyon biztató :) igazából volt 1-2 potyaegyesem ami nem kellett vna igazán..jó egyik sem kellett volna,de az az 1-2 egyes nagyon felidegesített,és hát nagyon nem szeretnék megbukni :)
2011. márc. 11. 15:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Talán ideje volna keresni egy matektanárt korrepetálásra, nem gondoltál rá?


Egyébként ha meg nem tudod akkor ne menj be órára dolgozatot írni, hanem jelents beteget és a következőre készülj fel!


Amúgymeg nem év vége előtt 2 hónappal kellene pánikolni.

2011. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, te ezt hogy értelmezted: "Most 2 helyre is járok matek korrepre."
2011. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!