Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt a könyvet szeretném...

Ezt a könyvet szeretném rongyosra tanulni emelt törire, jó lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Tételek:

1, Magyar gazdaság a XIV-XVI. században

stb.


Szóval itt inkább témakörök vannak.

30db van!


Mondta a töri tanárom, hogy dolgozzam ki, de nem tudom, mert irtó hosszú lenne, neki is lenne vele munka. (kijavítani)

Bár azért szeretném kidolgozni, mert azzal is tanulok, de jobb lenne ha a könyvet megvenném?

Addig is csinálom a feladatokat még jobban.


Szerintetek?


2011. márc. 13. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevés. Szóbelire vázlatnak jó,de a tételeket tényleg dolgozd ki, ha teheted. Írásbelire meg a Száray-féle könyveket tudom ajánlani, a régit, nem a forrásközpontút.
2011. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább dolgozd ki még ha hosszú is.
2011. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem dolgoztam ki mert időpocsékolásnak tartottam. Sajnos nem vagyok az az írva megtanulós típus. Amennyiben te az vagy akkor érdemes kidolgozni..


Én innen-onnan válogattam össze az infókat..kicsit bonyolult módon, de nekem bevált. Szerint a könyv vázlatnak jó, de a 4 könyvet is betéve tudnod kell. A fő az, hogy lásd az összefüggéseket és arra a belinkelt könyv viszont tökéletes.:)


L/19

2011. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!