Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia emelt érettségihez...

Biológia emelt érettségihez milyen könyvet vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 2500 Ft-os TK, amit iskolákban is használnak. Ha ebből mindent (az apró betűs részt is) megtanulom az a jobb.

VAGY

Vegyek egy 7500 baromi nagy és részletes biosz könyvet. Hihetetlenül részletes (szerintem túlságosan is). Ilyet érdemesebb venni és akkor ebből tanuljam meg csak a vastagon szedett részt?


Az a baj, hogy az olcsóbb könyv lehet, hogy kevés a drágább meg szerintem túl részletes. (Ez utóbbi 450-500 oldalas)


Nah, szóval mit vegyek amiből tanulhatok emelt biosz érettségire?


2011. szept. 27. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit elrontottad a témakört. Meg egyébként is van egy olyan dolog ezen az oldalon, hogy kereső. Több ilyen kérdés is volt már....

Amúgy meg abból nem igen lehet kihámozni semmit, hogy 2500 meg 7500 forintos könyv. Azokból is van jópár féle...talán ha mondjuk szerzőt meg címet mondanál...

2011. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi baj a témakörrel? Hova kellett volna beírni?
2011. szept. 27. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Én emelten érettségiztem 5 ösre mozaikos kék könyvből meg valami kis sárgából. Szerintem az pont jó, de a tanár úgyis ajánl még könyvet.
2011. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Mondjuk közoktatás témakör? Az egészséghez smemi köze annak, hogy te milyen könyből akarsz bioszra tanulni. Ez az oktatással kapcsolatos kérdés. És egyébként rengeteg hasonló kérdés volt már.
2011. szept. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "hasznos" hozzászólásodat.
2011. szept. 30. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!