Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű földrajz érettségi...

Középszintű földrajz érettségire készülők, hogyan gyakoroltok?

Figyelt kérdés

Májusban megyek előrehozott föcire, de fakton nem csinálunk semmit, ráadásul egy csomó óra elmaradt. Mivel 2 hónap és érettségi már nagyon bennem van a félsz. :S Megnéztem a topográfia követelményt, kinyomtattam a vaktérképeket (egy másik lapra pedig a melléjük való névanyagot). Az elméletre hogyan készüljek fel ha a föci órák nem adnak semmit?

És ezt az időszámításos témát nagyon nem vágom. :/

Köszönöm.


2011. márc. 13. 18:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Még nem tudom, de Corvinusra akarok menni (ha nem zárják be O.O) Nekem is még az angol emelt lenne a lényeg, vagy még 1 föci emelt. Nyelvvizsgám már van, de fogalmam sincs, hogy mi akarok lenni, ami megy az a matek, a nyelvek meg a föci. Majd még van időm eldönteni... Te? :))
2011. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nehéz kérdés, mivel minden túltelített.

De meg akarok pattanni ebből az országból, szóval talán turizmus-vendéglátás.

A föci csak annak jó, aki geográfus vagy föcitanár akar lenni, ami nálam kizárt :)

A Corvinusról azt hallottam (azoktól, akik odajárnak), hogy a pontszám csak azért kell, mert egy sznobiskola, de nem tanulnak semmi érdemlegeset. Plusz külföldön nem fogják tudni, hol van a Corvinus meg a többi 'nagy nevű' iskola, innentől mind1.

A jövő nyarat Los Angelesben töltöm, szóval ott majd felturbózom az angolom.:)

2011. máj. 15. 15:47
 23/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy olvasod-e még a kérdésem, de ma én is rászántam magam és megkérdeztem.. 74%. Elv még lehet ötös szóbelivel, de hát magamat ismerve..:D
2011. máj. 27. 20:57
 24/24 anonim ***** válasza:
Újra Én vagyok:) Nekem 92% lett, pont ahogy megjósoltam :) Szóbelivel 95-re felhozom remélem!
2011. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!