Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2-es vagyok matekból, de...

2-es vagyok matekból, de minden másból 5-ös, attól még lehetek jó ügyvéd?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 12:49
1 2
 11/17 anonim válasza:
31%

A jogászok összetörnének, ha lenne annyi eszük, hogy felfogják van olyan, hogy objektív igazság és nem ők azok, akik eldöntik, hogy mi is az igazság és csak jogszolgáltatást nyújtanak legtöbbször silány szinten.


Matematikai logika híján ez a szakma telitalálat lesz neked:D

2011. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%

Mi azaz objektív igazság? Magyarázd már meg. :DD

Komolyan, olyan szavakkal dobálóztok, amiknek a jelentését sem tudjátok? Mi az az igazság, most komolyan, mond már meg. :D

A jogtudomány olyan, hogy nincs egzakt, objektív, pontos meghatározás. Ha utánanéznél ezeknek, esetleg egy kicsit belemélyednél, rájönnél, hogy eszeveszett nagy marhaságokat beszélsz. Csak ehhez már értelem is kell, ami ugyebár nincs. :S

2011. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Elsa válasza:

Valaki ezt mondta:

"Én vagyok az Út, az ___Igazság___ és az Élet..."

Ha kideríted, miért mondta, tudni fogod az igazságot.

Üdv.

2011. márc. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél? A törit kell nagyon tudni, a matek lényegtelen egy ügyvédnél.
2011. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
29%
ha ezt komolyan kérdezted inkáb menj péknek.
2011. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%

A válasz megírásának időpontja: ma 20:40nek...


inkább legyen ügyvéd, egy olyan ember, aki 2es matekból középsuliban, az NE süssön kenyeret, azzal csak megkeserítené sok ember reggeleit...


menj inkább buszsofőrnek :D

2011. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%

"menj inkább buszsofőrnek :D"


Nem jó, a buszok számozva vannak, és a menetrendet még nem is említettem. Némelyiken pénzt is kell számolni ha jegyet vesznek ...

2011. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!