Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha tizenegyedikes vagyok és...

Ha tizenegyedikes vagyok és év végén szeretnék előrehozott érettségit csinálni fizikából, akkor kell előtte osztályozót csinálni ha jövőre már nem lesz fizikánk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amennyiben negyedikben már nem tanulsz, akkor nem kell tudtommal.
2011. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :)
2011. márc. 18. 19:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy kell. A mi sulinkban kellene, hiszen még van vissza a tizenegyedikes tananyagból, és neked meg kell év végi jegy. De ez nagyban függ az iskola hozzáállásától is. Kérdezd meg a tanárod vagy az osztályfőnököt.
2011. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
de már le kellett adni az érettségire jelentkezést
2011. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha tavasszal érettségizel, akkor abból az évből még kell osztályzózni, tehát érdemes inkább az összefoglalásra gyúrni, az év végi jegyed abból lesz. De febr. 15-éig kellett jelentkezni.
2011. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már vagy egy hónapja le kellett adni az érettségire a jelentkezést.
2011. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha még 11-ben is tanulod a fizikát, akkor mindenképp kell. Hiszen az érettségi kezdetéig meg kell lennie az előkövetelményeknek. Az érettségi meg májusban kezdődik, de év végi jegyet 11-ben csak júniusban kapsz.

Mellesleg, ahogy írták is, a tavaszi érettségire idén már nem tudsz menni. Legkorábban ősszel, akkor viszont értelemszerűen már nem kell osztályozót csinálni, mert lesz jegyet (persze csak ha 12-ben nem tanulod a fizikát).

2011. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem azt kérdeztem h be lehete még jenetkezni...

bejelentkeztem már fizikára még februárban...

arra voltam kíváncsi hogy osztályozó kelle

2011. márc. 19. 05:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, akkor nagyon előrelátó voltál :)

Amúgy jelentkezéskor egyik tanárod sem világosított fel a dolgokról? Nagyon kedvesek...

2011. márc. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amennyiben már nem szerepel a tantervben, akkor miből tegyen osztályozót? Na meg, érettségire bocsájtás feltétele az, hogy érettségi előtt meglegyen az osztályozó ha kell. Osztályozók mindig második félév előtt szoktak lenni.
2011. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!