Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bursa Hungarica 2. félévhez...

Bursa Hungarica 2. félévhez kell iskolalátogatási igazolás?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, első éves Az első félévre egyszer megkaptam a 5hónap ösztöndíjat az iskolától, és az önkormányzattól is. De 2. félévben csak az iskolától kaptam. El kellett volna küldenem az önkormányzatnak az iskolalátogatási igazolásomat? Vagy később fogom megkapni?
2011. márc. 30. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell jogviszony igazolás, egyszer pályázod meg 10 félévre. (tavaszi félév+őszi). Ha egyszer megkaptad akkor a 10 hómapra kapod, ha hallgató vagy mind a 10 hónap alatt.

Gondolom a fennmaradó részt később küldik meg. Nekünk is csak 2 hónapnyi önkormányzati részt küldtek meg egyelőre... 3 hónyi önkormányzati és 5 hónyi intézményi még függőben...

2011. márc. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, már utalták a 2. felét is! :)
2011. ápr. 5. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!