Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki leírná nekem, hogyan...

Valaki leírná nekem, hogyan mennek a dolgok szalagavatón? Meg szerenádon? Lehetőleg olyan, aki már átélte.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi? Van valami konkrét kérdésed, vagy írjunk regényt? A rövid válasz az, hogy jól. :-)
2011. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Konkrét kérdéseim:


1. Milyen programokat kell előadni? Színdarab, tánc, keringő?

2. Van szülő-diák tánc?

3. Mennyi embert hívhatok?

4. Van olyan rész, mikor a meghívott vendégek és mi táncolunk?


Szerenád:


1. Minden tanárhoz elmennek a gyerekek, és ugyanazt a dalt éneklik, vagy mindegyiknél másat?

2. Meddig tart általában?

3. Utána szokott lenni egy rövid vendégeskedés, vagy egyből megyünk a következőhöz?

2011. ápr. 1. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:

1. változó, nálunk van egy osztálytánc, aminek lehet bármilyen a stílusa, sokszor humoros, abban részt vesz mindenki. nálunk a keringő nem kötelező, de van ahol mindenki keringőzik.

2. Van szülő-diák tánc? van, nem kötelező.

3. Mennyi embert hívhatok? sztem nem kell az egész rokonságot, meg minden random ismerőst... sztem max olyan 4-6 embert kéne barátokkal együtt. szűk család, legjobb barátok..

4. Van olyan rész, mikor a meghívott vendégek és mi táncolunk? van, a végén, de nem muszáj.


Szerenád:


1. Minden tanárhoz elmennek a gyerekek, és ugyanazt a dalt éneklik, vagy mindegyiknél másat? nem mindhez, csak akikkel megbeszélik, többnyire ugyanazt a pár dalt éneklik.

2. Meddig tart általában? hát sztem egész estés program.

3. Utána szokott lenni egy rövid vendégeskedés, vagy egyből megyünk a következőhöz? max kihoznak egy kis sütit, de van aki behív mindenkit, kínálnak üdítőt, kaját, de nem húzzák vele sokáig az időt.

2011. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Mi rockiztunk, más osztály egy színdarabból adott elő részletet, másik osztályból énekeltek, egy, pedig, nem adott elő semmit.

2. Nálunk nem volt.

3. Nálunk max. 3-at lehetett, de nem ellenőrizték belépéskor az érkezők létszámát.

4. Nálunk nem volt.


Szerenád:


1. Mi 2 vagy három tanárt hagytunk ki, és kétszer variáltuk a dalok sorrendjét.

2. Nekünk este héttől hajnali fél négyig tartott.

3. Igen egy kicsit, kb. 15.20 percet maradtunk az aktuális tanárnál.

2011. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor egész jó leehet ez az egész. Gondolom szalagavató után beültettek valahová iszogatni, táncolni is. :)

A szerenád is akkor egész estét betöltő program. Tök jó.^^


Még egy kérdés:


A szerenád a ballagás előtt utolsó héten van, ugye?

2011. ápr. 2. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor van szerenád, amikor csináltok. Nálunk például elterjedt mostanában, hogy csak az írásbelik után mennek. De a ballagás előtti napokban hagyományos.
2011. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Zargathatlak még? Mennyibe kerül mindez, jövőre lenne nekem.
2011. ápr. 2. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!