Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szalagavatón Ti, hogy csináltá...

Szalagavatón Ti, hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

Szüleitek vették fel kamerára az egészet, vagy felbéreltetek valakit, akinek fizettetek és felvette az egészet közelítés-távolítás nélkül? Most nem tudom mit csináljak, mert egyrészt szeretném ha apu nézné a műsort és nem csak kamerázna, meg jó lenne ha az egészet fel tudná venni, mert a 8-os farsangi videómnál is közelített, meg kihagyott részeket, ballagásnál is hasonló volt a helyzet.

17/L.


2011. ápr. 15. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk az iskola csinált videót amit megvehettünk DVD-n.

De így utólag visszagondolva nem olyan nagy cucc ez, hogy megérje felbérelni egy embert.

Kérd meg, hogy ne közelítsen. Ennyi.

2011. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik helyi média csinált videót, amiről mi nem is tudtunk, és később azt lehetett megvásárolni. Mi vettünk 1 példányt (2000 Ft) és azt sokszoroztuk :D. Amúgy a fotósok szoktak ajánlatot adni arra, hogy kameráznak is, de ugye ez osztály kérdése. Szerintem érdeklődj, hogy más osztály, vagy helyi média csinál-e videót, ha nem, akkor esetleg kérj meg mást, hogy kamerázzon.
2011. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, még válogatok! Egyrészt szeretném, hogy minden rajta legyen, másrészt, hogy mindenki élvezze a műsort, apa is.
2011. ápr. 15. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk úgy lesz, hogy most válogatunk fotóst-videóst. Ők csinálnak képeket/felvételeket, amit aztán megveszünk. Az azért csak egy profi munka, és mindenki élvezheti a műsort. :)
2011. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hüm.. ez is jó, majd jövőre felvetem osztályfőnöknek. Most elvagyunk havazva a ballagással, meg a kis-érettségivel.
2011. ápr. 15. 15:54
 6/8 anonim ***** válasza:

15:41 vagyok :)

Mi is a ballagással foglalatoskodunk, illetve jövőhéten kezdjük a szalagtűzős táncot tanulni.

Kis érettségi nálunk nem megy :D

2011. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi szerintem csak szeptemberben fogjuk elkezdeni.
2011. ápr. 15. 17:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi azért kezdjük most, mert november körül lesz a szalagtűző, és nem tudnánk megtanulni annyi idő alatt szerintem. De most még csak heti 1 próba :)
2011. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!