Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatnék meg szépen...

Hogyan tanulhatnék meg szépen írni?

Figyelt kérdés
A betűim szépek, de valahogy az egész írás olyan kuszának tűnik. És akkor is így van, ha nem firkálom át az elrontott szavakat, henm szépen áthúzom. A tanárok folyton mondják, hogy rendezetlenek a munkáim, de nem tudom, mit csináljak. Ha megpróbálok szépen írni, van, higy sikerül, de az nagyon lassú, ezt a tempót egy dolgozatban nem engedhetem meg magamnak.
2009. febr. 27. 16:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Múltkor a magyartanárom mondta, hogy nagyon jókat írtam, de ha az ember ránéz, akkor rögtön meg lesz róla a véleménye, anélkül, hogy elolvasná.
2009. febr. 27. 16:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Én is rondán írok (lány létemre), de még sose szólta meg senki. A tanárod elég bunkó, ha ezt mondja :D Ha el lehet olvasni, akkor meg mi köze hozzá?!
2009. febr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik oszttársammal ugyanez volt a gond, de neki azt javasolták, hogy döntse el a betűit. Bevált neki:D
2009. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy sose ad érte rossz jegyet, de az érettségin levonhatnak érte pontokat.
2009. febr. 27. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én világéletemben rondán írtam. Amikor vizsgázni kellett, akkor erőszakot tettem magamon. Nem volt akkor sem szép, de olvasható volt. Amit pedig magamnak írtam, abba senki nem dumált bele.
2009. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!