Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jön a bolondballagás. Szüksége...

Jön a bolondballagás. Szükségem van minden ötletre ami ütős lehet?

Figyelt kérdés
Szóval! A konkrét kérdés , hogy minek "öltözzek be" bolondballagáskor, vagy miket csináljak, hogy igazán ütős , őrült legyen.. nem rendbontásra gondolok, egyszerűen csak olyat akarok, hogy felfigyeljenek rám, és a többi sok, már átlagos bohóc mellől kitűnjek!
2011. ápr. 4. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Lady Gaga.
2011. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szexi nővérke.
2011. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Freddy Krőger
2011. ápr. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Király L. Norbi. Kockás ing, alatta Helló Kitty-s póló, nagy fülek, és előre álló egér fogak.
2011. ápr. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az első két kommentre reagálva. Először is köszi. Másodszor pedig hozzáfűzném a kérdésemhez, hogy 4.es, fiú vagyok. :)


A másik kettő sem rossz, de nekem mégis valami más kellene

2011. ápr. 5. 06:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Baseball. Az ütős.
2011. ápr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha fiú vagy, akkor még jobban felfigyelnek majd! Lol!


Sátán?

2011. ápr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én traktorosnak öltöztem be. Zöld kertésznadrág "Morcedes" felirattal, kék kockás flaneling, alatta fehér póló. A fejemen egy kalózkendő, majd végül az elmaradhatatlan szalmakalap. Eredetileg baseball sapka ("Kőbányai" felirattal) lett volna, de az nem volt jó a kalózkendővel. Ja, és mindezek tetejébe gumicsizmában feszítettem :D.


De az osztályból volt, aki öregasszonynak öltözött, elkérve nagyi otthonkáját, nagyapa mamuszát (nagyié kicsi volt szöveggel :D), a fejére öregasszonykendőt kötött, és vagy a szolgálati gépjárműként is használható seprű volt nála, vagy egy sodrófa :D. Ha tetszik az ötlet, szerezz hozzá kerekes szatyrot, tudod, amit húzni szoktak maguk után :D.


Öltözz csecsemőnek. Csak nagy, felnőtt méretű pelenka kell, cumi, cumisüveg, csörgő. Esetleg valami kis játékdömpert, játékvonatot is húzhatsz magad után egy zsinórra kötve :D.


Halál fia: öltözz be Kaszásnak. Fekete köpeny, az arcodat sminkeld ki koponyává, a kezedet is, hogy csontok látszódjanak. Kaszának pedig igazi kasza lenne a legjobb, de az veszélyes, ezért szedd le a nyélről a pengét, aztán fából, kartonból, vagy amiből tudod, csinálj pengét, és vond be alufóliával. Tedd a nyél végére, a penge helyére. Majd a csecsemő ötletből vezérelve lehet cumi a szádban, húzhatsz kis vonatot magad után :D.


Balett táncos :D. Ezt csak láttam, nekem nagyon tetszett :D. Srác fehér atlétát vett fel, tütüt valahonnan szerzett, de krepp papírból is lehet szerintem csinálni, a lényeg, hogy rózsaszín legyen. Az arcán volt valami brutális smink :D. És csoszogott ott az apja surranójában :D.


Vagy egy egyszerű. Farmer, és egy fehér köpeny (amit tipikusan kémia-fizika-matek szakos tanárok hordanak) fordítva felvéve. Esetleg csinálhatod úgy is, hogy egy ilyen köpenyt még szétvágsz, az ujjait ahhoz varrod, amelyiket felveszed. Aztán megkötteted valakivel úgy, mint a kényszerzubbonyt.


Vagy ha nincs ötleted, végső megoldásként öltözhetsz elefántnak is: kihúzod a zsebeidet, ez lesz a füle. Sliccet lehúzod, az ormányt kiteszed... :D

2011. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat :) :P

A csecsemő valahogy nagyon megtetszett :D

2011. ápr. 6. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!