Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőfokú szakképzés tárgyfelv...

Felsőfokú szakképzés tárgyfelvételével kapcsolatban lenne szükségem segítségre. (kérdésem lent)?

Figyelt kérdés

Szóval a BGF-KKK egyik felsőfokú szakképzésére vettek fel. Tájékoztatókat csak alapképzéses szakokhoz találtam. Azt szeretném kérdezni először, hogy csak olyan tárgyat kell felvennem, ami első félévre ajánlott és kötelező? Továbbá van két olyan tárgy, ami kötelező, de nincs ajánlott félév. Ha összeszámolom az első félévre javasolt tantárgyakat akkor az 31 kredit. Azt hiszem 30 a minimum, de nem tudom menni a maximum.

Ezt józan paraszti ésszel gondoltam ki, de ők nem biztos, hogy így gondolkodnak, tehát, ha nem így van, akkor legyetek szívesek javítsatok ki! A válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 18. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:

igazából azt veszel fel elvileg, amit akarsz és szerintem nincs maximális kredit, bármennyit felvehetsz, csak nem célszerű túl sokat, ill. vannak amiket nem vehetsz fel, mert egymásra épülnek. Célszerű azokat, amiket ajánlanak az adott félévre.

Ne vegyél fel többet, mint amennyit tudsz teljesíteni, a 31 kredit egy félévre bőven elég! Mert ha 3 félévben is felveszel egy tárgyat és nem sikerül, akkor kitesznek...

2011. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!