Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elmegyek SZTE TTK kémia...

Ha elmegyek SZTE TTK kémia szakra, és elvégzem milyen munkákat kaphatok?

Figyelt kérdés
Eddig gyógyszerészetire akartam menni, de oda nagyon nehéz bekerülni, és úgy hallom hogy nagyon nehéz elvégezni is. Még nem mondtam le róla, csak ha elmegyek SZTE TTK Kémia szakra ott hogy lehet tanulni? van alapszak és utána?:) Csak mert itt jóval alacsonyabb a ponthatár mint a gyógyszerészetin. Szóval ha elvégzem milyen munkát lehet ilyen diplomával kapni?:)
2011. ápr. 5. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
mint minden természettudományos diplomára, erre is igaz, hogy a sima bsc-vel nem sokra mész. én matek szakos vagyok, én is kitörölhetem majd vele a seggem, ha nem megyek utána mesterképzésre. bár a vegyész talán kicsit jobb helyzetbe van, mint a matematikus.
2011. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem köszönöm:) és melyik ága lehet a legnehezebb? a fizika,kémia,biológia,matek közül?
2011. ápr. 5. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!