Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diszlexiás felnőtt, hol...

Diszlexiás felnőtt, hol kérhet igazolást a betegségről?

Figyelt kérdés
Szeretnék iskolába járni,de diszlexiás vagyok,iskolának kéne papír róla,hol szerezhetem be? Melyik orvoshoz kell mennem?
2011. ápr. 8. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az ORSZI-t mondták, de ha nincsenek addigi eredményeid, akkor el fognak hajtani.

Vizsgáltasd meg magad több logopédussal is, és kérj tőlük szakvéleményt!

2011. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb az lenne,ha bemennél egy Nevelési Tanácsadóba vagy Pedagógiai Szakszolgálathoz,mert ők pontosan útba tudnak majd igazítani. De ha már gyerekként nem volt róla papírod akkor ne sokat remélj,mert nem igazán szokták megadni. Míg a gyermek nem a felnőtt a cél érdekében igenis meg tudja játszani a tüneteket,ha ügyes, és nagyon könnyen rádhúzzák,hogy megjátszod.
2011. ápr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!