Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok. Elkezdtem...

13 éves vagyok. Elkezdtem írni egy portfóliót mindenféle szív betegségről. Orvos szeretnek lenni ha nagy leszek. Orvosira is szeretnék menni. Kardiológus szeretnék lenni. Szerintetek hülyeség? Vagy hasznos lehet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
WTF
2011. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel az EU-n belül hazánkban halnak meg a legtöbben szív- és érrendszeri megbetegedésben, kardiológusra mindig szükség lesz. Ha nagy elhivatottságot és kitartást érzel iránta, akkor miért lenne hülyeség? De az orvosin nagyon magasak a ponthatárok, tehát már most úgy kell készülnöd, hogy kémiából és biológiából emelt szinten kell érettségizned, és az sem árt, ha legalább 2 középfokú (esetleg felsőfokú) nyelvvizsgával rendelkezel az egyetemre történő jelentkezés előtt. Persze még van időd, de ha ezt szeretnéd, akkor már a középsuliban is nagyon jól kell tanulnod.
2011. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dehogy hülyeség. kardiológus mindig kell majd, és ha ilyen elhivatott, az csak jó. Sok sikert, remélem neked sikerülni fog...:)
2011. aug. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. aug. 6. 11:48
 5/6 anonim válasza:
0%

omg hogy neveltek téged a szüleid. gondolom nem magadtól írsz portfóliót 13 évesen.az ok hogy egy gyereket érdekel a tudomány mert megakar tudni valamit amit az emberiség még nem tud.

de te egy egyszerű szívdoki leszel arról már mindent tudnak az emberek az nem kutatás lesz azt csak megtanulod és kész nincs benne semmi érdekes, annyira meg plána nem hogy 13 évesen eltökéld megcsinálod a majdnem lehetetlent.

kíváncsi lennék :S engem pl a vallás érdekelt mármint hogy jött létre a föld az első ember démonok angyalok. tudomány és vallás egyben olyan dolog amit senki sem tud. ennél érdekesebb nincs. de hogy kardiologus... tudod hogy emiatt neked 2 emelt érettségi kell legalább 95% fölött? és nem árt a nyelvvizsga sem? és a fizetésed is kb annyi lesz mint béla bácsi nyugdíja?

2011. aug. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

OFF:

*utolsó


Hogy lehetsz ekkora paraszt?!

Neked miért baj,hogy 13èvrsen tudja mi akar lenni,legalàbb nem.az a gyerek aki minden nap màs akar lenni. Úgy àll majd hozzà,hogy általánosban màr tanulni fog nem hanyagolja el. Nem tudom mi a fene bajod van ezzel....

Kérdező: Neked meg sok sikert ès tanulj keményen!

2013. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!