Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb ELTE Kollégiu...

Melyik a legjobb ELTE Kollégium IK-sok számára? KCSSK, NFK, GH, ADK, NUK, VUK, KUK. Milyen a felújított KCSSK?

Figyelt kérdés

A fő szempontok:

Melyik koliba van a szobába fürdő és WC?

Melyik koli csótányos?

Melyik koli a legcsendesebb?

Melyik koli van jó állapotban?

...

Milyen a felújított KCSSK? Valakitől azt halottam csótányos. Igaz ez?


2011. ápr. 10. 21:24
 1/3 Alyssa19 válasza:

Szia!


Én a KCSSK-ban lakom, úgyhogy csak erről tudok nyilatkozni, a többiről csak hallomásból tudok. Nálunk 3 ágyasak a szobák, és a többi kolitól eltérően itt minden szobához van fürdő, WC és erkély. Eddig nem hallottam, hogy lettek volna nálunk csótányok és ez remélem így is marad :). A koli nem a legcsendesebb, sok buli van. Ha ez a szempont akkor talán az Ajtósit tudom ajánlani, ott 2 ágyasok a szobák és elég csendes. A Hotel Griff is elég jó állapotban van, mivel szállodaként is működik. A Csoma még nincs kész teljesen a felújítással, ha minden igaz, akkor majd szeptemberben fog elkészülni és utána újítják a másik két épületét.

Remélem tudtam segíteni :)

2011. ápr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

KCSSK-s barátnőm otthagyta a kollégiumot, nekik konkrétan hetekig nem lehetett lehúzni a WC-t, mert valami baja volt; illetve ők maguk hárman tapétázták ki az egészet, annyira borzalmasnak látták a helyzetet. valóban, ott van három főre szobánként egy fürdő és egy WC, de ha nem működik, édesmindegy.

voltam nála, zajügyben tudok nyilatkozni: csak csukott ajtónál van csönd, egyébként, ha nyitva van az erkélyajtó/ablak, nagyon hangos, állandó a monoton zaj a közeli autópálya miatt. túlélhető, de elég zavaró tud lenni (én albérletes vagyok a 7. kerület szélén, hát az sem túl csöndes).

illetve, felsőbbévesek most jelentkezhetnek, hát... jelezték nekik, hogy KCSSK-t most fogják felújítani, így fel kell készülniük, hogy B és C épületből A-ba költöznek, többletet fizetnek, stb.

2011. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Jelenleg is a KCSSK egyik szobájából írom ezt most neked =)


A KCSSK-ban valóban van minden szobához erkély, wc, fürdőszoba. Az A épület áll most felújítás alatt, a tervek szerint a következő tanévben, őszi szünetben kell lebonyolítani az oda történő átköltözést, ott azonban már nem lesz erkély és a fürdőszobák is úgy lesznek megoldva, hogy két szobára fog jutni egy közös fürdőszoba, ami két szoba félig összenyitott előteréből lesz kialakítva, ami nem épp a legkényelmesebb megoldás, de ez van.


Csótányt én itt még egy darabot nem láttam (szeptember óta lakom itt), félévente szokott lenni csótányirtás.


A KCSSK nem csendes. Kimondottan bulis kollégium, bár sok múlik azon, hogy milyen szintre kerülsz. Földszinten lakni pl. nem ajánlott olyannak, aki maga nem akar bulizni, mert a négyből három klub alagsori, s nem egyszer volt már rá példa, hogy valamelyik klubos bulira leszédelegtek a pizsamás fiúk-lányok, kifejezni a hangos zene miatti nemtetszésüket, úgyhogy ha csendes helyet akarsz, ne ide gyere.


És igen, egynémelyik szoba tényleg elég leharcolt állapotban van, a mienk sem épp a legtökéletesebb, de könnyen otthonossá lehet őket tenni, nem kell hozzá feltétlenül az egészet újratapétázni, arról nem beszélve, hogy ha szeptembertől költözöl be, akkor csak két hónapot kell "kibírnod", utána mehetsz a frissen felújított, undorítóan fehér és tiszta A épületbe, ahol valóban kicsivel többe, 12-14 ezerbe fog kerülni egy hónap.


Ami a te szempontodból a KCSSK mellett szól, hogy nagyon sok az IK-s és viszonylag könnyen megközelíthető a Lágymányosi Campus.


Hogy melyik kolik vannak jó állapotban? Tudtommal a KUK nemrég lett felújítva, a KCSSK ugyebár most áll felújítás alatt, amennyire én tudom az NFK, VUK, GH lakható, NUK-ot ha jól tudom, jövőre kezdik felújítani, ADK-ról nem tudok nyilatkozni.

2011. máj. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!