Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Telc B2 angol! Milyen prezentá...

Telc B2 angol! Milyen prezentációs témákat kaphatok? Nektek mi volt konkrétan? Kérlek írjatok sokan!

Figyelt kérdés

azt tudom hogy lehet könyv,túra,film,koncert,sport esemény,európai város,műemlék.


ezeken kívül még mik lehetnek ? szeretném magamban gyakorolni ezeket hogy tudok e beszélni róluk.

köszi :)


2011. ápr. 11. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sportról kellett beszélnem még márciusban. 79,3%-os lett a szóbelim, az írásbeli sajnos csak kerek 50. :(
2011. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:( és most jössz újra?
2011. ápr. 11. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc könyvemet kellett bemutatni
2011. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
dejo neked :) remélem nekem is az lesz ! szurkoljatok !:)
2011. ápr. 11. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, most érettségi, készülök rá, pihengetek, aztán mivel egyetemet nem lenne pénzem finanszírozni ezért ráér majd valamikor decemberbe megcsinálnom. :)
2011. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk ez volt: 1. kedvenc ünnep; 2.az ideális munka
2015. márc. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!