Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol találok jó énektanárt?...

Hol találok jó énektanárt? Mit csináljak, hogy megtanuljak énekelni?

Figyelt kérdés

Nagyon megszeretnék tanulni énekelni. Olvastam, hogy bárkiből lehet jó énekes ez tényleg igaz ?

Szerintem nekem borzalmas hangom van persze ha előadó mellett énekelek akkor úgy érzem, hogy tudok magasan énekelni.. :))


2011. ápr. 12. 01:20
 1/2 anonim válasza:
Egyáltalán nem igaz, hogy bárkiből jó énekes lehet. Kell tehetség is hozzá.Nem hiába nem válogatják be a tehetségkutatókba a tehetségteleneket. Először talán nézesd meg magad valakivel. Szoval biztos van jó hangu ismerosod (ne a szüleidtől) és mond meg neki hogy legyen veled őszinnte és énekelj neki. Ha ő azt mondja hogy jó hangod van, akkor például a sulidban az énektanárodhoz járhatnál átmenetileg, amig nem találsz újat.
2011. ápr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beírod a neten h. énektanár és tuti kidob,de nem egy olcsó mulatság egy magántanár.Óránként tuti elkér pár ezer Ft-ot.Esetleg a asulis énektanárodat kérheted meg h. tanítson meg,lehet ő olcsóbban dolgozik,mint az ilyen hivatásos énektanárok.De lehet nem csakénekelni,de szolmizálni is megtanítanak, szóval nem biztos h. csak énekelned kell.Amúgy elég nehéz meló,mert skálázni kell sokat-sokat, énekelni nem is nagyon fogsz.
2011. ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!