Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az elmúlt években körülbelül...

Az elmúlt években körülbelül mennyi szaktanári, osztályfőnöki, vagy igazgatói figyelmeztetésetek volt? Írnátok történeteket, hogy miket csináltatok, és miért kaptátok? Kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Az "én normális vagyok, nem kapok ilyet" hozzászólásokat ha lehet, mellőzzétek, mert mindenki tudja, hogy itt a gyakorikérdéseken amúgyis túl sok az álszent emberke.
2011. aug. 16. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg nem kaptam még, de az egyik osztálytársam (fiú) azért kapott osztályfőnökit, mert az iskola udvarán lévő bokrot vizelte oldalba szünetben, és az egyik tanár észrevette. És miután rákiabált, akkor sem tette el a szerszámot, hanem szembefordult a tanárral, és befejezte a műveletet.
2011. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, a gyerek meg..jóarc :DD
2011. aug. 16. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem kaptam még, én jógyerek vagyok... ellenőrző hiányáért osztogatott osztályfőnökit az a drága jóember, kb 4-5 embernek nem volt így megrovása :D


Ellenben fegyelmiken voltam megfigyelő, 300-400 óra hiányzás... az a szép :D Meg amikor a két (teljesen véletlenül roma származású, de nem akarok általánosítani) lány gyanusítja a harmadik (magyar) nyeszlett csajt h megverte őket... hát szép délután volt, az egyszer biztos :D

2011. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!