Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Általánosban az osztályozó...

Általánosban az osztályozó vizsga kérdései meghatározottak, vagy a tanáron múlik?

Figyelt kérdés

Nem tudok ennyi idő alatt mindent megtanulni! Jóval több mint 250 órát hiányoztam, vizsgáznom kell majd. Szinte semmit nem tudok. Tudom, hogy előbb kellett volna elkezdeni tanulni, nem kell fejmosás...

Meghatározott részeket kérdeznek, vagy ami a tanár eszébe jut? Gondolom nem kérdezik ki az egész éves anyagot, kicsit sokáig tartana. Jó lenne tudni, hogy mégis hol álljak neki megtanulni. Az összes nem fog menni... Amúgy 7.


2009. márc. 4. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
szépen megkérdezed tőle, hogy miket kér. Valszeg felsorolja a könyvben lévő olvasmányokat. Neked meg kell tanulnod a tartalmukat és a szókincsüket. Valszeg ezekből fog 1-2 kiválasztani és beszélgetni veled. Szerintem lesz nyelvtani része is az osztályozónak, vagis írásbeli. Szintén meg kell kérdezned, hogy mely nyelvtani részeket kell tudnod
2009. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!