Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha pedagógia pályára készülök...

Ha pedagógia pályára készülök (legfőképpen óvodapedagógiára) akkor oda szükséges az ECDL vizsga?

Figyelt kérdés

Plusz pontot már nem adnak érte a felvételi lapon, azt mondta a tanárnő. És mivel nem olyan területre készülök, ahol ez létfontosságú, elgondolkodtam rajta, hogy kell-e egyáltalán?! Az informatika órákon készülünk fel a vizsgára közösen, szóval mindenki (aki jelentkezett a vizsgára, meg az is, aki nem) tudni fogja a gép kezelést, csak éppen nekem nem lenne róla bizonyítvány.


Köszönöm szépen a válaszokat. :) 14/l


2011. szept. 30. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha ingyen leteheted, akkor tedd. Legalább lesz róla papírod. i tudja, hogy 4 év múlva, mire Te felvételizel, milyen követelmények lesznek?
2011. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Óvónőként is kell jellemzéseket, statisztikákat készítened... tehát jó ha tudsz.....

S ki tudja 10 év múlva mire te pályakezdő leszel miket fognak tudni,hordani magukkal a kicsik is. Hiszen a mostani 3 évesek is képesek kezelni a számítógépet. gondolj erre.

2011. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek a választ! :)


Egyébként nem ingyen lesz, regisztrációs díj 5000 forint, és minden vizsga alkalmával 2000 Ft körül. Egyébként 7 vizsga lesz. Szóval azért annyira nem anyagi katasztrófa, de amilyen béna vagyok.... xD


Amúgy meg így is úgy is tudnám a "feladatokat", felkészítést az egész osztály kap belőle, csak valakinek lesz bizije, valakinek nem. :)

2011. szept. 30. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mostani kérdés, de amikor én csináltam az ECDL-t, akkor nagyon fel volt kapva, ez volt 7 évvel ezelőtt. Ma már semmit nem ér. Nem hiszem, hogy a jövőben hasznát veszed, mert egyre magasabbak az elvárások, régen nagy szám volt a középszintű nyelvvizsga, ma ez egy alapkövetelmény.

De ha elkezdted, akkor sok sikert hozzá! :))

2012. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tényleg, mára már mindenkinek van.

Köszönöm szépen, most vesszük a Word-öt, az Operációs rendszeres vizsga sikeres volt. :)

2012. jan. 20. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!